Jdi na obsah Jdi na menu

Blansko - SK Dobré 31.1.2010

Blansko - Dobré 3:7

Finalista Českého poháru a lídr soutěže byl pro domácí hráčky příliš velkým soustem. V týmu soupeře zářila především ukrajinská posila Olesja Stachova, která domácím hráčkám dovolila uhrát pouze jedinný set. Přitom úvod utkání se domácím mimořádně vydařil. Jirůšková s Ševčíkovou opět nezaváhaly ve čtyřhře, poté hned Jirůšková deklasovala Macurovou a Blansko vedlo 2:0. Velká škoda, že Ševčíková nedokázala dotáhnout do vítězného konce slibně rozehraný zápas se Šlehobrovou, kdy vedla 2:1 na sety a 7:5. Prohrou 11:5 v pátém setu Dobré snížilo na 2:1, na 2:2 vyrovnala Stachova, když si poměrem 3:0 poradila se Smejkalovou. Ještě jednou Blansko vedlo, to když Jirůšková porazila 3:0 Šlehobrovou. Závěr byl ale plně v režii hostujícího celku. Hráčky soupeře vyhrály všech 5 zbývajících utkání  a z Blanska si tak odváží všechny body.

Body: Jirušková 2,5 Ševčíkvá 0,5 Smejkalová 0