Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní bodovací turnaj Němčice 28.2.2009

Přikryl otočil ztracené finále v pátém setu

Němčice, Olešnice - Stolní tenisté sehráli závěrečný okresní bodovací turnaj.

Stolní tenisté sehráli o víkendu poslední okresní bodovací turnaj. Ten se v Němčicích stal kořistí Jiřího Přikryla mladšího z Blanska.

Na němčickém turnaji dospělých se za stoly o víkendu představila padesátka hráčů. Do finále se probil Jiří Přikryl mladší z Blanska, který v závěrečném zápase utekl doslova hrobníkovi z lopaty. Luboš Bezděk ze Šošůvky totiž vyhrál první dvě sady a zdálo, že si vítězství už nenechá vzít. Přikryl však dokázal srovnat a v pátém setu Bezděka porazil.

O podobně dlouhé zápasy s maximálním počtem setů nebyla v Němčicích nouze. Ve čtyřhrách se zrodilo překvapení. Trojnásobní vítězové z posledních ročníků Bednář se Stloukalem se tentokrát museli spokojit až se čtvrtým místem a trůn přenechali dvojici Pavel Těžký a Leoš Zachoval z Boskovic.

Dvouhry: 1. Přikryl Jiří ml. (Blansko), 2. Těžký Pavel (Boskovice), 3. Bezděk Luboš (Šošůvka), 4. Klečka Aleš (Voděrady), 5. Polívka Roman (Žďárná), 6. Obalil Jiří (Šošůvka), 7. Švancara Vladimír (Zbraslavec), 8. Zachoval Leoš (Boskovice), 9. Dvořák Leoš (Šošůvka), 10. Bednář Miroslav (Voděrady), 11. Novák Petr (Vanovice), 12. Skoták Jiří (Kuničky), 13. Zouhar Ondřej (Vysočany), 14. Pavlů Miroslav (Rohozec), 15. Hebelka Ladislav ml. (Němčice), 16. Meluzín Rostislav (Němčice)

Čtyřhry
1. Těžký Pavel, Zachoval Leoš (Boskovice), 2. Dvořák Leoš, Obalil Jiří (Šošůvka), 3. Bezděk Luboš, Petlach Miroslav (Šošůvka), 4. Bednář Miroslav, Stloukal Jiří (Voděrady),
5. Zouhar Ondřej, Žáček Miroslav (Vysočany), 6. Přikryl Jiří ml., Hrouzová Lenka (Blansko), 7. Polívka Roman, Richter Zdeněk (Žďárná), 8. Švancara Vladimír, Hebelka Lad. ml. (Zbraslavec, Němčice).