Videa z utkání

Příspěvky

ČKD - OP Prostějov - 25.3.2012

25. 3. 2012

Body: Kvíčala David 3 Přikryl Aleš 2 Čák 2 Voráč 0. Domácí se museli obejít bez zraněné jedničky Luboše Dudíka, kterého nahradil Pavel Voráč. Ten si ve své druholigové premiéře nevedl vůbec špatně. Hned v prvním utkání podlehl až v koncovce pátého setu Kumstátovi, což byl jeden ze zlomových zápasů celého utkání. Svoje první zápasy prohráli poměrem 2:3 totiž i Čák s Přikrylem a hosté se tak rázem dostali do vedení 6:2. Mohutnou stíhací jízdou se Blansku podařilo srovnat na 7:7. Pak ale podlehl Přikryl 12:14 v pátém setu Stužkovi, Kvíčala 1:3 Stuchlému a Čák v další pětisetové bitvě Kumstátovi, což v konečném součtu znamenalo těsné vítězství hostujícího celku.

ČKD - KST Vsetín - 24.3.2012

25. 3. 2012

Body: Kvíčala David 3 Čák 3 Dudík 2 Přikryl Aleš 2 Začátek utkání s posledním týmem tabulky Blansku nevyšel. Po obou prohraných čtyřhrách ale domácí zapnuli na vyšší obrátky a šňůrou 10-ti bodů v řadě dokráčeli k jasnému vítězství.

ČKD - KST Zlín B - 26.2.2012

27. 2. 2012

ČKD - Holice (muži), Bohnice (ženy) 11.2.12

20. 2. 2012

ČKD A – Jiskra Holice 10:5
Domácí měli svému soupeři co vracet. Vždyť v prvním utkání v Holicích vedli již 8:4 a přesto prohráli 8:10. Zápas se od samého počátku vyvíjel lépe pro Blansko. Vyhrálo obě úvodní čtyřhry a díky bodovému příspěvku všech hráčů dosáhlo zaslouženého vítězství.
Body: Dudík 4,5 Přikryl 2,5 Čák 1,5 Kvíčala D. 1,5
ČKD A – US. St. Choceň 7:10
Body: Dudík 2,5 Přikryl 1,5 Čák 1, Kvíčala D. 2
Souboje s Chocní jsou od loňského finále 3.ligy zárukou velmi kvalitního stolního tenisu a ani nedělní zápas v tomto směru nezklamal. Hosté přijeli bez časově vytíženého Gregořici, zato s předsezóní posilou Michalem Bittnerem, hráčem, který má extraligové zkušenosti. Že o úspěchu a neúspěchu bude rozhodovat pár balonků ukázaly již úvodní čtyřhry. Dudík s Přikrylem si celkem bez problémů poradili s druhým párem soupeře, na velkou senzaci měl zaděláno pár Čák - Kvíčala. Proti Čopiánovi s Bittnerem vedl již 2:0 na sety, další sety ale prohrál poměrem 17:19, 10:12 a 8:11, tedy tím nejtěsnějším.
Druhým zlomovým zápasem byl souboj Dudík - Bittner. Luboš vedl 2:1 na sety, ale v setu čtvrtém nedokázal proměnit 3 mečboly a prohrál ho 12:14. A aby těch těsných setů nebylo málo, tak v pátém podlehl 9:11.
O největší překvapení dne se postaral David Kvíčala, který skvělým výkonem dokázal Bittnera přehrát poměrem 3:1. V celkovém součtu to ale na body nestačilo. V dalším neuvěřitelně kvalitním zápase totiž Luboš nestačil na rozjetého Čopiána, který v Blansku ani jednou nezaváhal a podlehl mu 2:3. I přes 2 porážky odehrál Luboš Dudík vynikající zápasy a s víkendovým poměrem 6:2 a celkovou úspěšností přes 85% patří ke špičce 2.ligy.

1. liga ženy
ČKD A – Slovan Bohnice 4:6
Body: Jirůšková 2,5 Ševčíková 1,5 Hrouzová 0
Blansko do utkání s přímým soupeřem o postup do play off nastoupilo bez Petry Sukové, která vypomáhala B týmu ve druhé lize. Utkání bylo velmi vyrovnané a o tom, že neskončí remízou rozhodlo pár míčků v utkání Ševčíková - Včeláková. Veronika vedla 2:1 na sety, bohužel další 2 sety prohrála nejtěsnějším rozdílem 10:12.
ČKD A – TTC Litoměřice B 6:4
Body: Jirůšková 2,5 Suková 1, Ševčíková 2,5
Již s Petrou Sukovou v sestavě měly domácí hráčky raketový start do utkání, kdy po čtyřhře a úvodních dvouhrách vedly již 4:0. Pak sice Veronika Ševčíková prohrála s Fouskovou 12:14 v pátém setu, když ale společně s Jirůškovou přidaly ještě každá po jednom bodu, zrodilo se velmi důležité vítězství.

ČKD - Litoměřice - 12.2.2012

12. 2. 2012

ČKD B - Hustopeče B 27.1.12

1. 2. 2012

ČKD Blansko B – Agrotec Hustopeče B 10:5, Mikula 4,5, Kvíčala J. 2,5, Voráč 1,5, Chajda 1,5