Jdi na obsah Jdi na menu
 


80. léta

15. 3. 2013

Oddíl stolního tenisu vychoval za svoji působnost několik hráčů ligové úrovně. ObrazekSe stolním tenisem v Blansku začínal např. Petr Nedoma - foto z roku 1979 (současný trenér národního družstva žen), Sabina Martincová, Josef Kvíčala (současný trenér a předseda klubu) a mnoho dalších.

 

 

 

 

V 80. létech minulého stolení byl klub jedním z nejúspěšnějším v ČSSR v mládežnických kategoriích. Pro příklad uvádíme několik jmen:

 

ObrazekFoto zprava: Janoušek Přemysl (stále hraje I. ligu), Novohradský Lukáš (skončil), Novohradská (skončila), Palbuchta Jiří (MS Brno - extraliga), Dudík Luboš (hraje v zahraničí), Weiter Michal (skončil), Čák Pavel (stále Blansko), Kadrmas Ivo (Blansko), dále Voráč, (stále Blansko), Palbuchta Petr (skončil), Čák Michal (skončil). Na snímku chybí Marie Jirůšková a Přikryl Aleš (Tišnov - III.liga).

 

 

_____________________________________________________________________________

 

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

............................................................................................................................

V pondělí 17.11.2008 se uskutečnil v Dubňanech žebříčkový turnaj mladších žáků jihomoravského kraje ve stolním tenise. Z našeho oddílu se zúčastnil Štěpán Konečný, který po zásluze obsadil 1. místo.

Obrazek