Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Subjektivní zhodnocení sezony

(Jura, 21. 5. 2010 9:42)

Kde začít? Tak asi naší nejvyšší soutěží. I. liga žen. Vzhledem k tomu, že naše děvčata působila letos v soutěži jako nováček po loňském suverénním postupu z II. ligy, tak lze účast v play off brát jako výborný výsledek. Určitě bych vyzdvihnul výkony jedničky družstva Marie Jinůškové, která svojí precizní obranou drtila s přehledem většinu protihráček a v celkové úspěšnosti se umístila na 4. místě s bilancí 55 výher a pouze 9 proher. K výborným výkonům Jirůškové se pravidelně přidávali Veronika Ševčíková (52% v celkové úspěšnosti) a Jana Smejkalová.(40 % v celkové úspěšnosti). Tyto zkušené hráčky doplňovaly naše dorostenky Petra Suková a Lenka Hrouzová.

III.liga mužů. Taktéž nováček v soutěži. Na začátku jsme měli určitě vyšší ambice než bylo celkové 5. místo, ale vzhledem ke vzniklé situaci, lze brát toto umístění také za pěkný výsledek. Na základě soupisky byli ostřílení borci Dudík, Čák, Mikula a Suchý. Bohužel na začátku sezony vypadli ze základní sestavy hned dva hráči. Pavel Čák (zranění) a Marek Suchý (pauza). Takže v první půli nastupovali ke zkušeným matadorům (Dudíkovi, Mikulovi) opora našeho béčka Pavel Voráč a mladíček David Kvíčala. Po první půlce se do našeho oddílu ze sousedního Zbraslavce vrátil na výpomoc zkušený Milan Hégr. Tento tah měl za výsledek pohodové dohrání sezony, bez obav ze sestupu do divize a celkové 5. místo. Určitě bych vyzdvihnul jedničku týmu Luboše Dudíka, který za celou sezonu našel pouze 6 přemožitelů a v celkové úspěšnosti skončil na prvním místě.

KP I muži. I tady lze celkové umístění na 6. místě vzhledem k dané situaci brát jako úspěch. Střídavé úspěchy družstva byly ovlivněny absencí Pavla Voráče, Davida Kvíčali, kteří nastupovali v III.lize. Tahounem družstva se nakonec ukázal Roman Chajda (s prvoligovou minulostí v ESOXu Brno), který se postupně dostával do formy a nakonec skončil v celkové úspěšnosti na 1. místě s bilancí 50 vítězství a 10 porážek. Troufám si říct, že nebýt velké absence hráčů v tomto družstvu, poprali bychom se o postupová místa v tabulce. V družstvu dále nastupovali vedle již zmiňovaných: Kvíčala Josef, Přikryl Jiří, Pačínek Jakub, Konečný Štěpán, Krátký Pavel a ostatní.

KP II muži. Celkové 10. nesestupové místo lze brát jako úspěch, když byl opravdu několikrát problém poskládat družstvo. Nakonec se ukázalo klíčové, že byli na soupisku zařazeni Chajda a Přikryl, kteří patřili mezi opory. K těmto se pravidelně přidávali Konečný a Pačínek a záchrana byla na světě. Zde bych vyzdvihnul výkony teprve 13 letého Štěpána Konečného, který by mohl být příslibem do budoucna.

Závěrem: škoda velké absence hráčů v uplynulé sezoně. Čák (zranění), Suchý (pauza), Krátký (pracovní povinnosti), Kolář (studiu VŠ)………..
Naopak se rýsuje příchod několik posil, tak se nechme překvapit, jestli vše dopadne podle plánu.

napsal Přikryl Jiří, 18.5.2010

pozvánka

(PINECSHOP, 25. 2. 2010 12:22)

zdravím.Chci vás pozvat no nově otevřeného obchodu s potřebama pro stolní tenis.nejlepší ceny na trhu.nebojte se změny.. http://www.pinecshop.cz/ WWW.PINECSHOP.CZ s pozdravem ing.Hošek

termín

(PavelN, 12. 12. 2009 16:31)

uvedení následujících termínů zápasů v rubrice co nás čeká je SUPER - ještě čas by to chtělo doplnit :-)

termíny

(PavelN, 12. 12. 2009 16:28)

jasně, našel jsem to, ale pro rychlejší přehled by bylo lepší uvést termín následujícího zápasu (So +Ne) např. v závěru zhodnocení aktuálně odehraného zápasu.

re: termíny

(Jura, 7. 12. 2009 10:05)

Pavle, termíny, resp. rozlosování najdeš v MENU pod jednotlivými družstvy.
P.S. Fanoušků není nikdy dost! :)

termíny ligových zápasů

(PavelN, 6. 12. 2009 14:01)

možná jsem to přehlídnul, ale nenašel jsem na webu termínovou listinu ligových zápasů mužů a žen, případné zájemce o fandění na zápasech hraných doma by to určitě potěšilo.

Veřejnost

(Jura, 5. 10. 2009 21:14)

Novinka pro veřejnost !!!!
Nově otevřena herna i v neděli od 17 - 19 hod

Tak zítra začínáme......

(Jura, 2. 10. 2009 21:12)

Áčko doma se Slavkovem -
http://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/palky-cekaji-prvni-boje-slavkov-hostuje-v-rousinov.html

Béčo muži doma se Slatinou

Céčko muži venku se Zbraslavcem

I.liga žen startuje na Sokole Brno I

Tréninky

(Jura, 3. 9. 2009 17:52)

Tréninky jsou pro dospělé úterý a čtvrtek od půl 7 do 8 hod. Jinak je možné chodit také pondělí, středa od 18 hod s mládeží.

Tréninky

(Vodník, 3. 9. 2009 12:40)

Čau Jirko když se budeš někdy nudit, tak by jsi mohl na stránky dát dny a časy tréninků;-)

Turnaj

(Jura, 17. 7. 2009 9:57)

Čau Kubo, vhledem k tomu, že jsme ještě nezačali trénovat a pravděpodobně začneme až tak v půli srpna, tak to nejspíš vypadá, že do Bystřice nakonec nepojedeme (myslím, že má dokonce i Redy ten den svatbu). Minulá sezona byla dlouhá, tak je potřeba si odpočinout, ne?! I když já osobně jsem už zase patřičně nabuzenej.
Do Prahy na OPEN pojedeme na 99%, tak se můžeme pak domluvit tam, když bys chtěl jet s náma. Zatím se měj fajn. J.

Turnaj

(Vodník, 16. 7. 2009 16:13)

Čau Jirko, už jste se domlouvali, jestli pojedete na ten turnaj do Bystřice pod Hostýnem? Pokud byste jeli a měli místo, jel bych rád s vámi.

Kuba Pačínek

Co nás čeká?

(Jura, 1. 7. 2009 14:43)

čau, přidal jsem novou rubriku: Co nás čeká?
Navrhuji, pokud by nás bylo více, se těchto akcí zúčastnit a utužit náš kolektiv. Co vy na to?

radeji bez nadpisu

(Redy, 9. 6. 2009 22:35)

Co rubrika sín slavy? Asi jsem mimo, ale tatys by tam mel patrit nebo bychom nemeli jen tak obejit jeho praci.

Exhibice

(Jura, 26. 5. 2009 14:15)

Ahoj, včera jsem vložil na stránky pozvánku na exhibici. Já osobně, pokud to jen trošku půjde, se určitě zúčastním. No řekněte: Kdy můžete "pana Waldiho" vidět takhle naživo v akci......
Tak doufám, že se někdo přidáte a pojede nás více.

Pochvala

(Boudič, 11. 5. 2009 21:09)

Jiříku, veřejná pochvala za kvalitní novou rubriku"NAROZENINY SLAVÍ"!!!
Něco takového nám ještě scházelo!!! Mám Tě pozdravovat od Šušky a až Tě zas něco pěknýho napadne,tak si to máš nechat prý pro sebe!!!
Čus na PINPOŠI!!

Turnaj v Bystřici pod Hostýnem

(Karel Karásek, 9. 5. 2009 20:45)

Zveme vás na 2.ročník turnaje "O demižo'n slivovice" v Bystřici pod Hostýnem .Termín je v sobotu 8.8.2008 ,začátek od 14 hod ( přihlášky na místě do 13,15 hod ).Soutěže:Dvouhra mužů( mohou se zúčastnit i ženy ),útěcha č.1 ( všichni kromě čtvtfinalistů hlavní soutěže ),útěcha č.2 ( vyřazení v 1 a 2.kole útěchy č.1 ),čtyřhra.Ceny:Demižö'n slivovice,finanční odměny a věcné ceny.Vklady 100,-/osoba.Adresa:Sportovní hala Sušil Bystřice pod Hostýnem,Fryčajovická ulice.Zajištěno občerstvení a možnost zakoupení materiálu na stolní tenis různých značek. Informace na tel.číslech 608 70 82 88 nebo 724 09 01 18,email:karel.ka@atlas.cz

Postup do KPII

(Jirka, 27. 4. 2009 11:55)

Ahoj,
dnes po těžkých bojích ve Slavkově postoupili naši muži C do krajské soutěže II. Sestava byla: Kvíčala David, Přikryl Jiří, Kolář Pavel a Procházka Ondřej. Účastníci kvalifikace byly oddíly Slavkov, Blansko, Moravské Knínice a Holásky (stejné bylo i konečné umístění). První dva postupují přímo a třetí bude čekat na výsledky dalších kvalifikací. Tišnov B o postup do III.ligy a Oltec o postup do KPI. V případě úvěchu obou družstev, postoupí dodatečně i třetí Moravské Knínice do KPII.

Přidána nová rubrika

(Jura, 14. 4. 2009 16:19)

Ahoj všichni, dnes jsem přidal novou rubriku NAROZENINY SLAVÍ, aby byl přehled kdo, kdy a jak. Tak doufám, že toho všichni využijeme a na baru (nebo hřišti) to bude patřičně znát! Možná už dneska :)

P.S. Nabitej březen už máme za sebou, tak jsem zvědavej,co bude dál. Květen nás čekají dvoje kulatiny a v červnu začínám já!

Cecko do kraje?

(Dudis, 30. 3. 2009 20:41)

Tak kdy to hrajete? Drzime pesti.
Gratulace Acku k postupu do ligy.